20% nuolaida nuo Manto Stonkaus ir Siurprizas

Mantas Stonkus tapo mūsų ambasadoriumi ir mes norime tai atšvęsti kartu su Tavimi!

 

Pirk Gėrį su 20% nuolaida ir laimėk antrą dovanų su Manto Stonkaus parašu.

 

Pirk dabar ir šansai laimėti bus tavo! Laimėtojus paskelbsime netrukus!

Spausk ir atrakink nuolaidą

-20% GĖRIUI
LAIMĖK MANTO STONKAUS AUTOGRAFĄ IR SIURPRIZĄ

€17,60

€22,00

€17,60

€22,00

€17,60

€22,00

€17,60

€22,00

Kodėl verta pirkti GĖRĮ

 • PREMIUM KOKYBĖ

  Kalbant apie kokybę, Gėris yra aukščiausia fermentuotų gėrimų kategorija. Fermentuotos uogos, bakterijų kultūros ir likę ingredientai yra prisotinti kruopštaus mūsų mokslininkų darbo ir natūralių gamtos dovanų. Sudėtis yra skirta supažindinti tavo žarnyną su aukščiausio lygio kokybe ir skoniu.

 • veganiškas, be glitimo, be laktozės

  Džiaugsmas turintiems aukštus poreikius! Veganams, glitimo ar laktozės netoleruojantiems ir net keto dietą propoguojantiems – Gėris yra prieinamas visiems.

 • pagaminta lietuvoje

  Viską renkame, gaminame, fermentuojame savomis rankomis. Gamindami produktą Lietuvoje, galime užtikrinti kokybišką procesą ir aukščiausius gamybos standartus, nuo visko pradžios iki paskutinio kamštelio.

 • BE PRIDĖTINIO CUKRAus

  Gėris neturi ko slėpti. Nieko dirbtinai saldaus, jokių slaptų pavadinimų, kurie koduotų pridėtinį cukrų. Čia viskas natūralu, kad patiktų tavo žarnynui.

Kuo GĖRIS ypatingas?

 • Kokybiškos žaliavos

  Mes naudojame tik aukščiausios kokybės uogas, o ne koncentratus ar sultis, kaip daugelis konkurentų.

 • Rankų darbas

  Gėrio kelionė prasideda nuo uogų, kurias kruopščiai atrenkame ir fermentuojame. Kiekvieną partiją tikriname, pilstome ir net etiketes klijuojame rankomis.

 • Gyvas produktas

  Mūsų Gėris yra gyvas, nes jo nepasterizuojame, leisdami bakterijoms natūraliai augti ir daugintis, todėl mūsų klientai greitai pajunta jų poveikį. Konkurentai pasterizuoja savo gėrimus ir bakterijas prideda tik vėliau, todėl jų bakterijų poveikis yra lėtesnis.

 • gamtos meilė

  Naudojame stiklo pakuotes ne tik siekdami mažinti plastiko naudojimą, bet ir išlaikyti bakterijas gyvas iki galiojimo pabaigos.

Ką sako mūsų klientai?