CANNUMO gimė iš poreikio rasti tvarką chaose. Patirti vidinį balansą. Priminti, kad viskas, ko ieškai išorėje, gyvena tavyje.

BŪK SAVANAUDIS

Bet nepamiršk iš kur kilęs. Investuok į save, bet tausok planetą. Tokia yra mūsų misija ir tokiu keliu kviečiame eiti tave. CANNUMO laboratorijoje kuriame produktus, kurių epicentre slypi gamta. Inovacijos leidžia kurti gyvus gaminius, nieko nealinant. Kad neliktų vietos pažadams ir interpretacijoms, kiekvieną produkto formulę remia faktai. Niekada neisime lengviausiu keliu, bet kursime produktus, kurie primins kaip gera jaustis lengvu.

Cannumo išpažįsta tris tikėjimus

INOVACIJOS

Mūsų komandos mokslininkai kuria produktus, paremtus naujausiais moksliniais tyrimais. Investuojame į technologijas ir galingus pasaulio protus, gebančius prisitaikyti prie besikeičiančių gyvenimo sąlygų ir siūlyti efektyvius sprendimus šiuolaikiniam žmogui.

BENDRUOMENĖ

Pasiryžę burti sąmoningų žmonių bendruomenę, kuri edukuoja, įkvepia ir užveda. Atsitraukti nuo masių bei masinio vartojimo ir padėti atsigręžti į save. Investuojame laiką ir žinias į bendruomenę, kuri ieško balanso savyje ir kuria pusiausvyrą aplink save.

SKAIDRUMAS

Nieko nelaužiame iš piršto, nes bendruomenę kuria pasitikėjimas. Esame atviri apie visus ingredientus, jų sąveiką ir gamybos procesą. Jei nerasi atsakymų čia – klausk ir atsakysime žmogiška arba mokslinių sertifikatų kalba.

Balanso paieškos visuomet atveda į kontaktą su gamta. Todėl Cannumo projektas yra ilgalaikis, mokslo ir gamtos kontraktas.

APIE KĄ MES?

Mokslininkai, surėmę pečius su gamta. Suburti patyrę ir inovatyvūs protai, kuriuos veža tai, kas yra gera. Kuriame plataus spektro produktus – valgomus, žiūrimus ir net nešiojamus. To, ko nesukūrėme patys – ieškome, kas tai padarė be priekaištų ir pristatome Lietuvai.

Projektą inicijuoja tie, kurie gyvena inovacijomis – Dominykas OG Version ir Mykolas Karpičius. Ryšį tarp inovacijų, gamtos bei žmogaus kuria ir kuruoja mūsų ambasadoriai ir visa Cannumo bendruomenė. Be šių, Lietuvai pažįstamų vardų, slepiasi didžiulė komanda, kuri atiduoda visą savo energiją tam, kad pasaulis atrastų balansą. Kad tau ir tavo artimam būtų lengva.

Mes galime

Mes galime Mes galime Mes galime

Turėdamas didesnį matomumą norėjau jį išnaudoti tinkamai, visada domėjausi inovacijomis bei alternatyvomis - mane žavi faktas, kad mokslo pagalba galim geriau panaudoti gamtos teikiamus resursus ir taip dar geriau pažinti save. CANNUMO yra projektas, kuris gimė iš noro gyventi geriau, patogiau ir mėgaujantis kiekviena diena pilnu spektru.

OG Version