Išsirink savo GĖRĮ

Geriausias draugas sklandžiam virškinimui

172 atsiliepimų

Aukščiausia kokybė

Be pridėtinio cukraus

Veganiškas, be glitimo, be laktozės

Fermentuotos uogos – didžiausias vitaminų šaltinis

Gaminamas rankomis Lietuvoje 

Atrask Gėrį

APIE PRODUKTĄ

Kas tas GĖRIS?
GĖRIS yra ne tik puikiai subalansuotas fermentuotas gėrimas, bet ir kvietimas kasdienėje mityboje praturtinti savo racioną vertingomis maistinėmis medžiagomis. Sukurtas bendradarbiaujant su mokslininkais, GĖRIS žada Tau skanią ir naudingą patirtį kiekvieną aktyvią dieną.

Aronijų uogos GĖRYJE yra neatsitiktinai – jų nauda sveikatai yra vertinama dėl gausybės antioksidantų, kurie padeda apsaugoti organizmo ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio. Taip pat šios uogos yra įspūdingas vitamino C šaltinis, kuris yra svarbus palaikant normalią imuninės sistemos funkciją ir energijos apykaitą, teikiant daugiau gyvybingumo ir aktyvumo Tavo kasdienei rutinai.

VITAMINAI

Visi mūsų fermentuoti gėrimai turi savo unikalių supergalių, padedančių palaikyti sveikatą ir gerą savijautą. Čia pateiksime trumpą jų apžvalgą, o daugiau informacijos apie vitaminus, mineralus ir kitus privalumus rasite atskirose gėrimų puslapiuose.

Aronijų vitaminai: Be to, kad padėtų gerinti tavo virškinimą tuo pačiu aronijose slypi didelė vitaminų superkomanda, veikianti išvien tam, kad sustiprintų tavo imunitetą. Antioksidantai gali apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, o vitaminas C gali sustiprinti imuninę sistemą, apsaugoti nuo virusų, bakterijų ir alergenų. B grupės vitaminai gali užtikrinti stiprią nervinę sistemą ir energingumą. Norint sužinoti daugiau apie šių vitaminų poveikį, apsilankyk aronijų Gėrio puslapyje.

Šaltalankių vitaminai: Be to, kad padėtų gerinti tavo virškinimą tuo pačiu šaltalankiuose sirpstanti vitaminų superkomanda veikia išvien, kad tavo oda švytėtų. Čia dominuoja vitaminas C – tai turtingiausia uoga, turinti net 190 mg šio vitamino! Vitaminas E gali veikti kaip antioksidantas, saugoti tavo ląsteles ir drėkinti odą. Šaltalankiai gali stiprinti ir imunitetą – esminį superherojaus skydą. Norint sužinoti visą šaltalankių GĖRIO vitaminų komandą, apsilankyk šaltalankių Gėrio puslapyje.

Juodųjų serbentų vitaminai: Be to, kad padėtų gerinti tavo virškinimą tuo pačiu juoduosiuose serbentuose slypi gausi vitaminų superkomanda, susitelkusi į tavo energingumo palaikymą. Energiją gali pažadinti vitaminai C, B1, B2, B6 ir B5. Visi jie padeda stiprinti imunitetą, gali užtikrinti baltymų, riebalų, angliavandenių ir kitų maisto medžiagų apykaitą. Tai esminės organizmo funkcijos, kurios sužadina superherojaus gyvybingumą. Norint sužinoti visą juodųjų serbentų GĖRIO vitaminų komandą, apsilankyk juodųjų serbentų Gėrio puslapyje.

SUDĖTIS IR MAISTINGUMAS

Maistingumo deklaracija 100 ml produkto
Energiné vertė 49 kJ /12 kcal
Riebalai 0 g
- iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g
Angliavandeniai <2 g
- iš kurių cukrų <2 g
Baltymai <0,4 g
Druska 0 g

100 ml gėrimo yra 3.7 x 10^2 KSV bifidobakterijų, 1.9 x 10^4 KSV pieno rūgšties bakterijų ir 1.1 x 10^4 Streptococcus thermophilus

VARTOJIMO INSTRUKCIJA

Vartojimo instrukcija

Vartoti ypač lengva – Vartok GĖRĮ du kartus per dieną, shotuką išgerk prieš valgį ar įmaišyk jį į smoothie ar kitą mėgstamą gėrimą - tik ne karštą, mirs gerosios bakterijos! Tinka vaikams nuo 4 metų. Produkto sudėtyje yra natūralių cukrų.

Grynasis kiekis: 500 ml

Laikymo sąlygos: Neatidarytą gėrimą rekomenduojama laikyti šaldytuve arba ne daugiau nei 20°C temperatūroje. Po atidarymo gėrimą laikyti šaldytuve ir  suvartoti per mėnesį laiko.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotés.

TYRIMAI

GĖRIO komanda

LACTOBACILLUS 

CASEI-PARACASEI (59,5%)

Žinomi dėl savo gebėjimo sustiprinti žarnyno barjerą ir sumažinti žarnyno pralaidumą. Stiprindami žarnyno gleivinę, jie padeda išvengti kenksmingų medžiagų nutekėjimo į kraują, kas dažnu atveju gali sukelti pilvo pūtimą ir kitas virškinimo problemas.

LACTOBACILLUS

PARACASEI (19,5%)

Lactobacillus paracasei gali pagerinti žarnyno bakterijų pusiausvyrą ir mažinti dirgliosios žarnos sindromo simptomus, įskaitant pilvo pūtimą. Dalyvaudamos fermentacijos procese, šios bakterijos padeda sumažinti dujų susidarymą.

LACTOBACILLUS

DIOLIVORANS-HILLGARDII (12,3%)

Mažiau žinomos gerosios bakterijos, kurios atlieka puikų darbą skaidant sudėtingus angliavandenius ir skaidulas žmogaus žarnyne. Nusipelnę herojai dažnai lieka nežinomi - šios bakterijos padeda išvengti sunkumo jausmo ir generuoti energiją.

GĖRIO skonių jūra

€22,00
€22,00
€22,00
€22,00
€22,00
€22,00
€22,00
€22,00

Kuo GĖRIS ypatingas?

 • Kokybiškos žaliavos

  Mes naudojame tik aukščiausios kokybės uogas, o ne koncentratus ar sultis, kaip daugelis konkurentų.

 • Rankų darbas

  Gėrio kelionė prasideda nuo uogų, kurias kruopščiai atrenkame ir fermentuojame. Kiekvieną partiją tikriname, pilstome ir net etiketes klijuojame rankomis.

 • Gyvas produktas

  Mūsų Gėris yra gyvas, nes jo nepasterizuojame, leisdami bakterijoms natūraliai augti ir daugintis, todėl mūsų klientai greitai pajunta jų poveikį. Konkurentai pasterizuoja savo gėrimus ir bakterijas prideda tik vėliau, todėl jų bakterijų poveikis yra lėtesnis.

 • gamtos meilė

  Naudojame stiklo pakuotes ne tik siekdami mažinti plastiko naudojimą, bet ir išlaikyti bakterijas gyvas iki galiojimo pabaigos.

Ką sako mūsų klientai?