Gauk nemokamą odos priežiūros gidą įsigijus Gėrį!

Susivienijome su garsia kosmetologe Goda Randakevičiūtė, kad padėtume jums pasiekti nepriekaištingą odą. 

Pirkite bet kurį mūsų fermentuotą gėrimą Gėrį ir gaukite išskirtinį „Švytinčios Odos Gidą“ el. paštu visiškai nemokamai!

Spausk ir išsirink Gėrį

Mėgaukis GĖRIO teikiamais privalumais

✨+ DOVANA: Odos priežiūros gidas by Goda ✨

€22,00
€22,00
€22,00
€22,00
€22,00
€22,00
€22,00
€22,00
Apie Godą Randakevičiūtę

Goda Randakevičiūtė yra Estetinio grožio klinikos savininkė ir direktorė, turinti platų išsilavinimą ir patirtį medicinos bei estetinės grožio srityje. Ji baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir Kauno medicinos universitetą, taip pat atliko stažuotę VšĮ Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje. Goda daugelį metų dirba estetinės medicinos srityje, padėdama žmonėms pasiekti spindinčią, sveiką odą.

Apie Godą

Goda Randakevičiūtė yra Estetinio grožio klinikos savininkė ir direktorė, turinti platų išsilavinimą ir patirtį medicinos bei estetinės grožio srityje. Ji baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir Kauno medicinos universitetą, taip pat atliko stažuotę VšĮ Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje. Goda daugelį metų dirba estetinės medicinos srityje, padėdama žmonėms pasiekti spindinčią, sveiką odą.

Ką rasi viduje?

Specialius kosmetologės Godos Randakevičiūtės veido plovimo ir priežiūros patarimus

Sveikos mitybos ir vandens vartojimo patarimus

Geriausių odos priežiūros priemonių rekomendacijas

Būtinus kraujo tyrimus, kurie padės palaikyti ne tik sveiką odą, bet ir visą kūną!

Patogus PDF formatas. Gidą pristatysime iškart po užsakymo el. paštu.

Godos rekomenduojamas rinkinys
Cannumo rinkinys: Aronijų Gėris ir Snail Tale + Godos Ra Gidas
€54,89
€60,99
10% NUOLAIDA

Gaukite išskirtinį „Švytinčios Odos Gidą“ visiškai nemokamai 19.99 €!

APIE PRODUKTĄ

Kas tas GĖRIS?

 

GĖRIS yra ne tik puikiai subalansuotas fermentuotas gėrimas, bet ir kvietimas kasdienėje mityboje praturtinti savo racioną vertingomis maistinėmis medžiagomis. Sukurtas bendradarbiaujant su mokslininkais, GĖRIS žada Tau skanią ir naudingą patirtį kiekvieną aktyvią dieną.


GĖRIS su aronijomis – tai prasmingas pasirinkimas tiems, kurie vertina kokybiškus produktus ir siekia kiekvieną dieną rūpintis savo gerove.

 

Kas yra Snail Tale Grybų tinktūra (maisto papildas)?

 

Snail Tale yra trijų grybų galias turinti tinktūra. Atrask Shiitake, Chaga ir Gluosninės Kreivabudės grybus kiekvieną rytą ir užbaik jais dieną.

SUDĖTIS IR MAISTINGUMAS

Aronijų Gėris

Sudedamosios dalys: geriamasis vanduo, fermentuotos aronijų uogos (10%), avižiniai dribsniai, penkių grūdų dribsniai (rugiai, kviečiai, miežiai, avižos, grikiai), pieno rūgšties bakterijų, streptococcus thermophilus ir bifidobakterijų kultūros.

Maistingumo deklaracija 100 ml produkto
Energiné vertė 49 kJ /12 kcal
Riebalai 0 g
- iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g
Angliavandeniai <2 g
- iš kurių cukrų <2 g
Baltymai <0,4 g
Druska 0 g

100 ml gėrimo yra 3.7 x 10^2 KSV bifidobakterijų, 1.9 x 10^4 KSV pieno rūgšties bakterijų ir 1.1 x 10^4 Streptococcus thermophilus

 

Grybų ekstraktų mišinys Snail Tale

Porcijų kiekis buteliuke: 30 | Porcijos dydis: 2 lašai (2ml)


Maistinės medžiagos (2 ml): Grybų ekstraktų mišinys (2 ml) 166,6 mg

Maistinės medžiagos (10 ml): Grybų ekstraktų mišinys (10 ml) 833 mg

 

Sudedamosios dalys: užpildas glicerolis 60%, patentuotas grybų ekstraktų mišinys (etanolis, valgomasis dantenis 30%, gluosninė kreivabudė 20%, įžulnusis skylenis 50%)** 21%, distiliuotas vanduo 18%, rūgštumą reguliuojanti medžiaga, citrinų rūgštis 1-2%.
**Referencinė maistinė vertė nenustatyta.

 

Grynasis kiekis: 60 ml.

VARTOJIMO INSTRUKCIJA

Aronijų gėris

Vartojimo instrukcija: Vartok GĖRĮ keletą kartų per dieną, shotuką išgerk prieš valgį ar įmaišyk jį į smoothie ar kitą mėgstamą gėrimą - tik ne karštą, mirs gerosios bakterijos! Tinka vaikams nuo 4 metų. Produkto sudėtyje yra natūralių cukrų.

Snail Tale
Įlašink 2 ml. Ekstrakto po liežuviu ir palaikyk 5–50 sekundžių. Gali užsigerti mėgstamu, atvėsintu gėrimu, o jei norisi – lašink net iki 5 kartų per dieną. Prieš vartojant – suplak buteliuką kaip reikiant.
 

ĮSPĖJAME
Jei vartoji vaistus – prieš išbandant Cannumo produktus pasitark su gydytoju. Nerekomenduojame nėščioms ar žindančioms moterims. Taip pat, nenaudok, jei turi alergijų grybams ar grybų šeimos produktams.

PRIMINIMAS

Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią ligoms. Tyrimai atskleidžia grybų potencialą padėti ligos atveju, ar veikti kaip prevencijos priemonė, tačiau vaistų mes nekuriame. Produkte nėra konservantų, substrato ar dirbtinių skonių. Supakuoti toje pačioje patalpoje, kurioje galėjo būti riešutų, sojos ir pieno produktų.

Laikymo sąlygos: laikyti vaikams nepasiekiamoje, vėsioje, tamsioje vietoje.
Atidarius rekomenduojama laikyti šaldytuve ir suvartoti per 45 dienas.

Ką sako mūsų klientai?